| laurika890 a întrebat:

Stiti cumva daca vine adam lambert in romania? multumeschappy

15 răspunsuri:
| Dean1996 a răspuns:

Nu vine in Romania anul asta, in 2010, pentru ca in octobrie se organiza Glam Rock Tour si Romania nu este pe lista
Uitati:
11. 09. 10 Stockholm, Sweden, Debaser Medis (Glam Nation Tour) 11. 12. 10 Munich, Germany, Theaterfabrik (Glam Nation Tour) 11. 14. 10 Hamburg, Germany, Grunspan (Glam Nation Tour) 11. 15. 10 Berlin, Germany, Postbahnhof (Glam Nation Tour) 11. 16. 10 Stuttgart, Germany, Zapata (Glam Nation Tour) 11. 19. 10 Cologne, Germany, Gloria (Glam Nation Tour) 11. 22. 10 Vienna, Austria, WuK (Glam Nation Tour) 11. 23. 10 Zurich, Switzerland, Xtra Club (Glam Nation Tour) 11. 26. 10 Birmingham, UK, Academy 2 (Glam Nation Tour) 11. 27. 10 Manchester, UK, Academy 2 (Glam Nation Tour) 11. 28. 10 Glasgow, UK, ABC (Glam Nation Tour) 11. 29. 10 London, UK, Shepherds Bush (Glam Nation Tour)

fundita?!big grin

| Artemisia a răspuns:

Nu prea cred

| LostInDreams a răspuns:

Mmmmm.Nu stiu, desi mi-ar placea sa vine, nu cred ca avem sanse prea curandsad. Sunt cantareti din europa care nu vin, dara-mi-te-mi el.Nu am vazut nicaieri sa scrie ca ar da prin Romania anul asta.straight face

| Mony a răspuns:

Nu cred ca vine
dar daca ar veni las lua in bratelaughingrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor e asa de dragut:X

| LexHasAMasterPlan a răspuns:

M-am uitat la Glam nation tour si nu vine pe aici. O fi el gay, dragut si pervers dar il ador si ii iubesc muzica. Uite de ce am spus pervers:
http://www.youtube.com/watch?v=Sdmv6snvpHQ

| L0r3na a răspuns:

Off cat imi pare de rau ca nu vine :-(...pe lista de mai sus apare deseori Germania si Anglia :O. Da' nu inteleg de ce thinking
Sper sa vina cat mai curand in Romania :X E cantaretul meu favorit :X

| andre2726 a răspuns:

Nu cred dar chiar si daca ar veni nu anul asta
http://www.youtube.com/watch?v=B-y-f-oxQYI&feature=related

sincer si eu mi-as dori enorm de mult sa vina

| Madi_6346 a răspuns:

Pai.am cautat concertele din 2010 si pe lista nu am vazut si pe ADAM LAMBERT deci cred ca nu sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Will be to great

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va explic eu de ce nu vine in Romania pentru ca noi nu avem sali de concerte cu m au germania si anglia...nu avem la ce sa ne asteptam si daca ar veni as face orice sa ma duc la concertul lui:X:X:X:X:X:Xlove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai :X:X laughing dear veni adam paci... as sta o ora la vorba cu el sau las strange in brate sau numa as ramane in soc laughinglaughing dar na... si mie mi asa ciuda dar nu avem ce face. decta sal iubim mai mult big grinbig grin si poate intr-o zi o sa observe ca are o multime de fani si in Romania happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oo! eu as vrea sa merg eu la adam nu adam la mine pentru ca urasc Romania, Adam lambert e idolul meu si il iubesc chiar daca ii gay asa cum sp lumea.Este aceias zodie cu a mea si avem aceias zi de nastere. TE IUBESC ADAM:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred imi pare rau ca nu vine pentru ca e un tip pe care toti ce il iubesc poate sa planga pe umarul sau.e ceva extraordinar.I LOVE YOU ADAM LAMBERT

| cristina_4605 a răspuns:

Off cat as vrea sa vina... l-as strange tare in brate daca ar veni (daca as apuk)sad