| anonim_4396 a întrebat:

Il stiti pe Adam Lambert? Ce parere aveti de el?

4 răspunsuri:
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Fake'n gay.

| KostaKhe a răspuns:

Mda...Il stiu.Nu-mi place de el, si nici muzica lui.Hate Adam Lambert!

| iloveunicorns a răspuns:

Gay, emo, se strâmbă in toate felurile...

| EstiApreciatDacaEstiDiferit a răspuns:

Stiu ca arata bine laughing), e gay (nu-i el de vina ca asa l-a nascut ma-sa, genele-s de vina), are o voce foarte puternica, mama cand se uita la American Idol il prefera cel mai tare pe el, ea zicea ca Adam canta cel mai super si ca-si poate adapta vocea la orice stil de muzica.
Dar stiu si ca lui Adam ii e rusine sa iasa din casa fara machiaj, si ca daca ceva nu merge bine inainte de un concert, ii lasa pe toti sa astepte pana se rezolva problema.