| Bianca_3321 a întrebat:

Stiti id-ul lui Miley Cyrus?

Răspuns Câştigător
| SnicK a răspuns:

Ea nu foloseste Yahoo.
In primul rand vedetele folosesc MSN Live Messenger, Yahoo este o aplicatie simpla si gratis, MSN e ca Yahoo doar ca mai performant si iti cere WINDOWS ORIGINAL NU Piratat, asa ca nu multi au MSN, doar cei din strainatate au mai mult.
Deci...cu siguranta ea nu are Yahoo, are MSN, Live Messenger, Skype, Sau orice alceva...deci intelege.
Si ea nu sta de povestit cu tine sau cu altcineva.
Gandeste-te sincer daca tu ai fi Miley Sau alta vedeta...toti fani din lume sa te tot BUZZAIASCA "BIANCA BIANCA CE FACI? CATALINA CATALINA CE FACI? ALO? BUZZ? CATALINA? ALOOOO BIANCA?"
CRED CA NU TI-AR PLACE, SI AVAND in vedere ca Miley Are o gramada de fani ...asa ca nu mai incerca, ca in VECI nu vei sti.
Iti recomanda twitter.com site-ul tuturor vedetelor, e ca un hi5, si sunt oficiale profilurile.
ASTA E

30 răspunsuri:
| BubblesBlossom a răspuns:

OMG...uitati eu am id-ul varei lui destiny, april, iar ea mi l-a dat pe al lui miley, insa nu il pot da deoarece are destui fani si in plus Snick foloseste yahoo pentru fanii din europa ok?