| Elena1234456 a întrebat:

Ce melodii de genul Miley Cyrus mai stiti?

Răspuns Câştigător
| anonim_4603 a răspuns:

Party in the USA
Talck is Cheap
Obsessed
When I look at you
sunt ale lui Miles dar sunt acum, noi
sunt nemaipomenite...:X:X
The Climb
He could be the one
to Miles... dar fabuloase

9 răspunsuri:
| crisS a răspuns:

Pai mai erau doua laughing una selena si alta nu mai stiu vezi intrebarile mai vechi o sa gasesti o gramada de recomandariwinking laughing

| LORY a răspuns:

Pai melodii nu stiu...iti zic artisti: Taylor Swift, Demi Lovato, Selena Gomez (melodiile pe care le canta in Hannah Montana, cand ea este Mikaela); cam atat nu mai stiuwinking sper sa-ti placa!

Bye!

cami
| cami a răspuns:

Imi vine sa vomit.

| Swabia a răspuns:

Singura melodie pe care o stiu e "Climb" sau ceva de genu`...si aia o stiu ca tot o asculta vara`mea! big grinhee hee

| andrei123 a răspuns:

Miley Cyrus-Fly On The Wall

| alexdop21 a răspuns:

Cea mai tare e aia cu Shoot me I`m Miley Cyrus laughing

| justme_9224 a răspuns:

Pai Miley are o mel Party in the usa super mai noua de care nu ma mai satul! Selena taylor demi mie nu-mi plac deloc! asculta mel party in the usa e super http://www.youtube.com/watch?v=QxUr2ggLlhI

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai stiu melodia 7things

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rock star; Nobody Perfect.