| andreea_7955 a întrebat:

Stiti i-dul lui Miley Cyrus?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai dalove struck. La cate intrebari au fost pe TPU cu id`u ei, toata lumea`l stie. De fapt, iti zic adevaru`: Eu sunt Hanica Montanicalove struck. Lasa ca te bag eu in lista:*, asteapta...

10 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Nu-l are nimeni:p

| MaricikaFrumushika a răspuns:

Idul e facut public pe http://www.AZmp3.ro :))

| ELD a răspuns:

Chiar ieri am vorbit cu ea la telefon si mi-a spus ca oricum v-ar da id`ul voua fanilor, oricum nu prea intra pe messengerthinking asta tongueetongue

| AndreeaSiAndra a răspuns:

Mie mi-a dat web pe id acesta miley_kiss@hotmail.com.Dar sa stii ca nu mai intra.

PLS:fundita puppy dog eyes

| campanario a răspuns:

Iara intrebarea asta?rolling on the floor Ii simteam lipsa. Sunt convinsa ca nimeni nu are id'ul ei, sau daca l'ar avea, tu esti convinsa ca stii atat de bine engleza? happy

| Bianca206 a răspuns:

Scoate-ti ideile astea din cap, Miley Cyrus e o persoana publica, nu da id-ul de messenger fanilor. Cum ar fi sa o adauge cateva milioane de oameni? ps. : e privat, nu ai cum sa faci rost de el. si daca, cumva crezi ca "l'ai gasit", sa stii ca e fakehappy

| lovegirl15 a răspuns:

Iar intrebarea asta...miley cyrus nu isi lasa id-ul fanilor.pentru aia are twitter.laughing

| Cezar17 a răspuns:

Nu il are nimeni si astia care zic si ei miley_shit sau cum au pus nu e adevarat sa stii tongue

| marina2998_3265 a răspuns:

Dap eu il am si til dau daca vrei intra pe id meu mara_sweet98 si til dau pup pa :* happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Myleysmile@rocketmail.com