| Suzane3 a întrebat:

Stiti la ce ora o sa concerteze La la Band la concertul din aceasta seara de revelion in piata Revolutiei? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| MikiRozy a răspuns:

Concertul va incepe la ora 20, dar vor canta mai multi, in program ordine e scrisa asa: Voltaj, Smiley, Connect-R, Lotus & Cristi Minculescu, Participanţii la Vocea Romaniei Alina Eremia şi Sore din LaLa Band, Daryela, Anya, Meena K, Loredana, Baletul lui Edi Stancu
Maeştrii de ceremonii vor fi DJ-ii George Vintilă, Marius Onuc şi Mădălina Vintilă.
Dar nu cred ca o vor lua in ordine aceasta, si depinde cam cat timp canta fiecare. sper ca ti-a fost de folos :*

2 răspunsuri:
| gєσяgιαηα a răspuns:

Concertul incepe la 20:00 big grin o sa dureze ceva vreme pana intra de la La la Band happy

| adinaiuliana a răspuns:

Pe la 10 sau 11. Dar nu stiu sigur.