| Anaxox a întrebat:

Stiti niste melodii frumoase noi in italiana?

3 răspunsuri:
| Cameliapantiru a răspuns:

Pentru mine, cele mai frumoase melodii in italiana (chiar daca nu sunt chiar noi, dar nu asta conteaza in muzica) sunt cele ale Laurei Pausini. "E Ritorno Da Te'', "Strani Amori", "La Solitudine" sunt piese inegalabile si nemuritoare, le ascult cu foarte multa placer si le recomand tuturor iubitorilor de muzica adevarata. Si foarte mult imi plac piesele lui Andre Bocelli, in mod cu totul special "Con te Partiro" si "Vivo Per Lei''. Auditie placuta!

| Anaxox explică:

Mersi frumos.
ceva ce se da la radio, gen cum sunt la noi Andra, Delia etc.