| BiancaDenisa a întrebat:

Stiti vreun program cu care pot descarca o melodie de pe youtube cu tot cu videoclip? Va rog, am mare nevoie!
Multumesc anticipat! happy

Răspuns Câştigător
| AlexanderAdrian a răspuns:

Da. Se numeste Freemake Youtube Mp3 Converter. Nu face doar conversia, iti da posibilitatea sa descarci doar clipul, plus ca iti integreaza un buton de download direct in chrome desi cand apesi pe buton iti deschide oricum programul principal. Cel mai bine e sa-l instalezi, il deschizi si copiezi adresa clipului in program si gata. Vezi ca Freemake mare are cateva programele folositoare.

Vezi ca jos de tot in pagina ai butonul de descarcare al programului

http://www.freemake.com/free_youtube_converter/

5 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

De ceva vreme nu prea mai merg plugin-urile firefox / chrome.

poti incerca website-uri. cauta si tu youtube to mp4 sau ceva de genu.

| ionutzzC a răspuns:

Funda?

| Vladroman24 a răspuns:

Salut.incearca cu youtube downloader eu asta il folosesc. funda