| onelove12 a întrebat:

Stiti vreun site unde pot descarca muzica pe mobil (Pop rock latina in special)?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube-mp3.org/
Scrii link-ul melodiei si apoi dai click pe ''Download '' si gata.Eu asa procedez de cele mai multe ori pentru a descarca o melodie.

Răspuns utilizator avertizat
| onelove12 explică:

Waptrick nu prea imi place, l-am folosit nu sunt prea multe melodii noi pe el. o sa le incerc pe celelalte.Multumesc pentru raspunsuri!

| onelove12 explică:

Si radiofly e destul de bun. o sa decid mai tarziu cui ii dau funda!

| jamaican a răspuns:

Incearca aici www.getmp3.info

| iona19 a răspuns:

Cucurigu...daca mai este sau wapdam.com sigur estehappy

| AlexbrUneTu a răspuns:

Www.radiofly.ws cucurigu.ro/com waptick.ro