| Gabriel_Ianis_2000 a întrebat:

Stiti vreun studio ok si de buget in Ploiesti? Doresc sa scot o piesa rap impreuna cu un prieten.

Răspuns Câştigător
| SkullKiller13 a răspuns:

Atunci,te poate costa intre 500 si 1500 euro, pe acolo.Depinde.dar se poate sa coste mai mult sau mai putin in functie de studio. Sper ca ti-am fost de ajutor.

4 răspunsuri:
| SkullKiller13 a răspuns:

Poti sa scoti o piesa si singur.Gen,sa faci instrumentalul singur, vocea sa o inregistrezi singur, doar cu niste programe pe calculator(PC) si o piesa Rap. Dar trebuie sa te pricepi sa faci beatu(instrumentalul), inregistrarea vocilor, videoclipul, etc. Dar e bine si sa te duci la un studio. Dar sa stii ca poti scoate o piesa Rap doar cu cateva programe de PC.

| Gabriel_Ianis_2000 explică (pentru SkullKiller13):

Instrumental am dar nu ma pricep cu programele.Cam cat m-ar costa la un studio?
Am beat.
Impartim pretul la 2
Avem versuri
Ne trebuie decat rec(inregistrare ca fac eu un artwork), mix, master

| SkullKiller13 a răspuns (pentru Gabriel_Ianis_2000):

Multumesc mult pentru ca ai votat raspunsul meu ca fiind castigator.
Apreciez?

| alecsandra69 a răspuns:

Da LIL Nana trap house