| LovelyKitty2 a întrebat:

Sall! Stiti vreun studio de inregistrari in Ploiesti? sau poate in Bucuresti? Si daca mergi trebuie sa compui tu melodiile proprii?

FUNDA!

2 răspunsuri:
| Loser8299 a răspuns:

Nu.E gratis, iti compun aia melodii si iti mai dau si bani.

| vinidium a răspuns:

Buna Gabitza1999! Vezi ca tocmai ce s-a deschis un super Studio de Inregistrari in Ploiesti. Sunt super baietii de acolo...tocmai ce am inregistrat si eu la ei un cover si mi-au facut si videoclip la el. Ii gasesti si pe facebook sub numele de StudioInregistrariPloiesti. Du-te sa vb. cu ei, ca cu siguranta iti fac un deal bun. Bafta!