| Eugeniusu a întrebat:

Stiu ca o sa vi se para o intrebare stupida, dar voi ce ton de apel aveti la telefon. Mai exact, ce melodie, cum se numeste? Am eu acest tic de a-mi schimba tonul de apel mai mereu. Sa nu raspunda fetele, multumesc. Dau funda si vot la care-mi place!

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Am avut refrenul de la Beyonce - Halo, apoi de la The Script - Hall of Fame, iar in prezent imi suna Imagine Dragons - Demons.

| VictorJulien a răspuns:

Am avut melodia 2pac-ambitionz az a ridah, iar in prezent busta rhymes-dangerous