| anonim_4396 a întrebat:

Sugestii melodii pentru masina? orice gen, doar manele jelituri si rock sa nu fie...cv mai de romani asa, ma intelegeti voi sper laughing Multumesc, orice sfat este bine venit happy pup la toti ..scuze categoria si funda

7 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Găsești aici o listă cu melodii românești apărute recent și le poți descărca de acolo:
http://www.radiofly.ws/

| Neberius13 a răspuns:

"Mai de români". Păi cum să asculți rock fiind român, blasfemie nu altceva. Nici nu știu de ce ai menționat, e clar că trebuie să fii ţâgan să asculți rock, altfel nu se poate. Nu ne ţâgănim acuma

| tractorisul a răspuns:

BUG MAFIA on power! happy