| anonim_4396 a întrebat:

Sunt 2 variante la piesa "Samba", Refflex - Samba si Dony feat. Andreea Banica - Samba, ce preferati si de ce?

Răspuns Câştigător
| Ecaterina a răspuns:

Refflex-''Samba''...pentru ca imi place mie mai mult cum suna aceasta varianta...

8 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Andreea Banica - Samba

| Bishop a răspuns:

@viki, nu din pacate nu mai exista trupa Refflex, s-au destramat anul acesta, dar sunt in continuare prieteniwinking

| viki a răspuns:

Mai exista trupa Refflex?

| Georgiana95 a răspuns:

Pai, cum Dony facea parte din trupa Refflex, cred ca ambele suna binebig grin

| aumih16 a răspuns:

Daca suna bine! sunt bune amandoua!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu siguranta refflex. o am rington `. andreea banica ar trebui sa mai lase statutul de diva e cam trecuta, iar pe dony ar fi trebuit sa-l arate mai mult.samba refflexului e mult mai frumoasa!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dony feat. Andreea Banica - Samba

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vocea Andreei da foarte misto pe piesa, e adevarat, cu toate ca nu mi se pare a fi o imbunatatire senzationala la piesa originala care era super OK din start. Faptul ca au scos partea de vocal in portugheza (sau cel putin CRED ca e portugheza, scuzati-mi va rog ignoranta) care chiar suna misto a fost o alegera proasta, si de aia imi place mult mai mult varianta Refflex. Parerea mea...