nony
| nony a întrebat:

Super tare melodia, nu? :))
http://www.youtube.com/watch?v=D-L8FRW72qo

Răspuns Câştigător
| cristina93 a răspuns:

Ah da o stiu... imi place e super tare :X sau mai este si 3oh3- i'm not you'r boyfriend :X imi place tipu si mai ales cum canta big grin

10 răspunsuri:
| BUBULINA a răspuns:

Mirificaaaaa!laughing

| mikey a răspuns:

Nu preabig grinmie una nu-mi prea place...sorrysad

| powergirl a răspuns:

Tare

prfml
| prfml a răspuns:

Orice melodie poate fi placuta si in aceiasi masura neplacuta, fiecare avem gusturi diferite. Mie imi place, as fi preferat in loc de acei doi sa fie doua big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iiiiiiiiiiihaaaaaaaaaaaaaaa ce armasari, mama, mama love struck cand ma uitam, dintr-un moment in altu' m-am asteptat sa-si rupa sticksurile ala brunet, ca are picioarele mai subtiri ca mainile rolling on the floor

| Elly4all a răspuns:

droolingAolo>>> mai Nony la ce te uitismug oh go on

| AndutzaAndu a răspuns:

Melodia e frumoasa.....videoclipu ii tare amuzant laughing

| Casiana a răspuns:

Melodia este super, dar videoclipul este laughing foarte comic...Cine vine la dans\:d/?

Pa, pa!

| Kandy a răspuns:

Prea belea! Melodia e super, iar clipul...no comment laughing thumbs up!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Superbalaughing