nony
| nony a întrebat:

Super tare melodia, nu? :))
http://www.youtube.com/watch?v=D-L8FRW72qo

Răspuns Câştigător
| cristina93 a răspuns:

Ah da o stiu... imi place e super tare :X sau mai este si 3oh3- i'm not you'r boyfriend :X imi place tipu si mai ales cum canta big grin

10 răspunsuri:
| AndutzaAndu a răspuns:

Melodia e frumoasa.....videoclipu ii tare amuzant laughing

| BUBULINA a răspuns:

Mirificaaaaa!laughing

| Kandy a răspuns:

Prea belea! Melodia e super, iar clipul...no comment laughing thumbs up!

| Casiana a răspuns:

Melodia este super, dar videoclipul este laughing foarte comic...Cine vine la dans\:d/?

Pa, pa!

| Elly4all a răspuns:

droolingAolo>>> mai Nony la ce te uitismug oh go on

prfml
| prfml a răspuns:

Orice melodie poate fi placuta si in aceiasi masura neplacuta, fiecare avem gusturi diferite. Mie imi place, as fi preferat in loc de acei doi sa fie doua big grin

| mikey a răspuns:

Nu preabig grinmie una nu-mi prea place...sorrysad

| powergirl a răspuns:

Tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iiiiiiiiiiihaaaaaaaaaaaaaaa ce armasari, mama, mama love struck cand ma uitam, dintr-un moment in altu' m-am asteptat sa-si rupa sticksurile ala brunet, ca are picioarele mai subtiri ca mainile rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Superbalaughing