| NIKOLETA111777 a întrebat:

Ce parere aveti despre melodia asta : http://www.youtube.com/watch?v=V3h0UxDSXgE
SUPER TARE! :X:x:x:x:x:x

Răspuns Câştigător
| SWAGGER a răspuns:

E a 2 oara cand intrebi ce parere avem despre o melodie anume...si e a 2 oara cand iti zic ca e melodia mea(creata de mine) Vad ca iti plac..Ma bucur happy

31 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Nu îmi place melodia. Fără supărare, nu e genul meu happy.

| SWAGGER a răspuns (pentru adulahfaapdoøjadjal):

Si noi pe tine!

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns (pentru SWAGGER):

Pentru ca nu imi place muzica pe care voi o ascultati? Se vede ca aveti 10 ani.

| SWAGGER a răspuns (pentru adulahfaapdoøjadjal):

Haha..cat te.ai gandit sa zici asta, nici nu stii sa faci diferenta intre o exprimare de copil de 10 ani si unul de stiu si eu 15-18

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns (pentru SWAGGER):

Nu ma refeream la exprimare, ci la faptul ca urasti oameni doar pentru ca nu iti impartasesc ideiile, un gest de imaturitate.

| SWAGGER a răspuns (pentru adulahfaapdoøjadjal):

Eu am zis doar sa iti pastrezi ideile pentru tine..cine dovedeste acum ca este imatur si continua discutia, tot eu? am spus ce am avut de spus daca vrei sa continui nu ai decat, eu imi sustin ideile mele si tu pe ale tale.

| ZK a răspuns:

Serios? Justin Bieber?-_-

| NIKOLETA111777 explică (pentru ZK):

Da,dc? nu iti place? serios, e cel mai tare adolescent din lume, dmne! cum sa nu iti placa :X

| ZK a răspuns (pentru NIKOLETA111777):

Nu îmi place genul de muzică pe care îl cântă, şi nici de el.
Dar, nu pot spune că nu are pic de talent.Doar că asta e părerea mea.

Răspuns utilizator avertizat