| Lale_2033 a întrebat:

Telefoul meu suna foarte plictisitor. Voi ce melodii aveti ca ton de apel? V-a reprezina melodia sau e pusa doar pentru ca e un hit la momentul actual?

Răspuns Câştigător
Janina
| Janina a răspuns:

The pierces - secret

http://www.youtube.com/watch?v=oNJGAwqV0ys

27 răspunsuri:
| MM a răspuns:

Eu am Stereo Love- Edward Maya. Nu ma reprezinta, dar suna bine.Imi place partea de instrumental.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Eu am melodia Voltaj - Vara trecuta love struck

| Brotacelu a răspuns:

Nu pot spune ca ma reprezinta... eu am strofa lu uzzi din piesa "cu talpile arse" happy

| ioana181 a răspuns:

Mi-am amintit de vara trecuta cand ma plimbam prin centru si auzeam in stanga si-n dreapta cum senau telefoanele cu Puya-undeva-n balacani laughing. Pai am melodii diferite (vreo 4), printre care Fly project - Unisex, si o melodie greceasca draguta Ehi Pai Mia de Maro Litra. Din aceste melodii am anumite parti selectate de mine u un program. Gold Wave in caz ca te intereseazawinking O zi buna

| Bianca_4346 a răspuns:

Rimmer-unde esti..asta simt eu acum:(ceva genu:)
http://www.youtube.com/......ttp?/watch

| M4RK a răspuns:

Eu am nokia 1680 si nua are bluetooth nici card de memorie sad mi-am pus o melodie mai faina care era in el happy

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Pai... eu am tonu clasic de la nokia laughinglaughing ca toate mel pe care le am incep lent, si daca sunt in alta camera nu aud macar asta suna tare...
da de cele mai multe ori il am pe silentios ca sunt la scoala laughing

| Marii a răspuns:

Offspring - You're gonna go far, kid.

| Sabwy a răspuns:

Pe al meu am pus melodia Las Divinas... si am mai avut-o La isla bonita love struck

| Diva a răspuns:

Soundtrack-ul din texas chainsaw massacre

| antonius74 a răspuns:

Lady GaGa ft. Mattafix - Eh eh

| Aries90 a răspuns:

Paula Seling - Timpul. happy

| Brigitta a răspuns:

Mie imi suna tonul de la Nokia, ca am tot telefon Nokia. Si asa il las. Daca il schimb uit ca suna telefonul meu happy

| MissD a răspuns:

Refrenul din Lady Gaga-paparazzi

| DoctorG.Medic_legist a răspuns:

Eu am Santa Maffy-Emo Emo...aaa...si nu sunt emo, dar imi place melodia!big grin
By Doctor G.

| Carlene a răspuns:

Eu am melodiile:
Pt. Mama: If I was a rich girl
La Fratimio big grin : Ivory - Asa sunt romanii
La iubi : Muse - I belong to you
La BFF : Muse - Supper Masive Black Hole
Restul : Muse - Neutron Star

| alexutzu00791 a răspuns:

Eu il am pe silentios de cand l am luat, ce reprezintalaughing

| ๑•ิ.•ั๑copilashroz๑•ิ.•ั๑ a răspuns:

Eu am Upside down- Alexandra Ungureanu si Keolove struck

| sweetlips a răspuns:

Eu am melodia Hot Mess - Ashley Tisdale... Imi place melodia mult si de asemenea imi place Ashley Tisdale!

| g_7133 a răspuns:

Eu am melodia 4 Strings-Catch a fall happy si suna destul de bine.

| redsummer a răspuns:

Dear mama

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am.
stai sa vad
a
" girl just wanna have fun" de cyndi luper ceva de genu
e veche da incepe de la jumate su suna taaarelove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am la telefon Citizen Cope-Let the drummer kick... ma reprezinta melodia ^^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Las divinas

| Fazanu a răspuns:

Acu am DJ King - Alone in the world. dar nu va mai tine mult pentru ca la mine un ton de apel tine max o saptamana

| Meredith a răspuns:

jeffree star - cupcake taste like violence

| boda a răspuns:

Poi.fi antena... daca esti pitipoanca... pune`ti gutzalaughing... daca nu. pune`ti... sweet dreams de marilyn manson