| Floreenofficial a întrebat:

Toata vacanta am ascultat aceleasi melodii...as vrea sa mai ascult si altele... dar nu gasesc nimic care sa-mi placa momentan.
Imi recomandati si mie 2-3 cantareti/trupe sau niste melodii care va plac voua foarte mult? Poate mi-or placea si mie...
As vrea insa:sa nu fie rap/hip-hop sau raggae de preferat pop, dance de astea.big grin

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Leea1234 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=KZ-1qVu7aNc
http://www.youtube.com/watch?v=fLm9OPfNEmQ
http://www.youtube.com/watch?v=OTtUvCyQg6w
ti-am dat cate o melodie cantata de cei pe care ti reconand!
sper sa-ti placa!
au multe melodii frumoase!

| kretzulina21 a răspuns:

Pai, incearca muzica de club.incearca:melanie fiona-give it to me right(varianta remix); ela rose feat david deejay-i can feel; play&win-only; da-mi un mesaj si zi daca ti-au placut. pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea ascula Coldplay. Mie-mi plac toate melodiile de la ei. Sau Cascada desi deja cam toata lumea asculta asta acum. Mai nou imi place o melodie destul de veche de la Nickelback-Far away.