| ValentySHINee a întrebat:

TPU! Ajutor!
Am inceput sa ador serialele coreene cu adolescenti si muzica coreeana, adica 'kpop"....de la un anumit timp, am inceput a plinge fara motiv ascultind chiar si cea mai vesela muzica(la kpop ma refer)....devin o persoana cam trista...in fiecare noapte,ascultind aceasta muzica, explodez in plins, fara a intelege de ce...ma gindesc doar la Coreea..cit de mult vreau acolo. vreau sa-i vad pe actorii si cintaretii preferati(SHINee,Infinite), stau doar cu gindul la ei....pling si iarasi pling! sad :'(...care oare ar fi motivul?
Va multumesc! happy. sper ca m-ati inteles))

2 răspunsuri:
| SHINeeTaemin a răspuns:

Buna,parerea mea este ca nu ai de ce sa plangi...te inteleg perfect si eu ador serialele coreene si sunt fana SHINee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numele 'bolii' tale se numeste simplu ADOLESCENTA.E absolut normal sa dorestiti sa calatoresti si sa-ti intalnesti starurile preferate, crede-ma ORICARE adolescent viseaza la asta TOTUSI NU este normal sa faci o OBSESIE din dorinta ta! ..si cu siguranta NU merita sa plangi din cauza asta(mai ales din cauza unor staruri, indiferent -pana la urma si ei sunt oameni ca noi nu?)