| sefata a întrebat:

TPU am incredere in voi si sper sa puteti sa ma ajutati! Stie cineva limba greaca? Ideea este in felul urmator, caut o melodie de foarte mult timp, eu o am sub forma de ton de apel, deci va trimit melodia pe mess, si daca cineva intelege ceva de acolo, sa imi spuna si mie cum se scrie ce se canta in melodie sa o pot cauta undeva! Cine ma ajuta are fundita! >.< help meee! imi dati un mesaj privat daca sunteti dispusi sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| AlexBitza a răspuns:

Mi-o poti da mie pe id-ul de mess alex_bitza_30, si daca pot te ajut sa o gasesti... O zi buna, de fapt seara!