| anonim_4396 a întrebat:

Tuturor celor care vor sa asculte, fara dedicatii speciale, fara aluzii, doar pentru placerea de a asculta ceva placut.
http://www.youtube.com/watch?v=gb927DHsTIo
Sper sa-si atinga scopul si sa va indulceasca seara, auditie placuta

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Placuta, calda, sensibila, simti fiecare atingere a clapelor, frumoasa dedicatie.

11 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

M-a linistit. E foarte frumoasa.

Recomand si eu melodia Valurile Dunarii de Iosif Ivanovici

http://www.youtube.com/watch?v=Ol9DPkMcsck

| Razvan a răspuns:

Foarte frumoasa melodia!
Si o melodie foarte speciala pentru mine:http://www.youtube.com/watch?v=DYBAbEZZ7iI&feature=player_embedded#

| AndutzaAndu a răspuns:

Este foarte frumos BRO, imi place love struck.

mariana
| mariana a răspuns:

O muzica divina, care-ti face sufletul sa zboare spre inaltul cerului, te purifica si te innobileaza si in acelasi timp, iti induce linistea necesara, pentru a te putea deconecta si incarca cu energie pozitiva.
Daca urmaream aseara aceasta postare, sigur ca as fi avut un somn linistit, insa m-ar fi lipsit de introspectia pe care o ai, fiind treaz, dupa ce asculti asemenea comori muzicale.
Cu toate ca am ascultat de multe ori aceasta melodie, de fiecare data descopar noi valente, pe care anterior nu le-am observat sau nu au reusit sa rezoneze cu sufletul meu.
Multumesc Bro pentru aceasta dedicatie, deoarece aceasta piesa este un crampei din nemurire, sper s-o asculte cat mai multi dintre noi.
Ma bucur ca impartasesti cu noi aceste comori pentru ca, asa putem rezona spre aceleasi sentimente, care pot sa faca omul mai bun, mai profund si mai dispus spre comunicare.
Multumesc si celorlalti useri care ne-au impartasit din preferintele lor muzicale si ne-au dat prilejul sa ne delectam cu melodii de inalta tinuta artistica si componistica.
Un gand bun tuturor si o saptamana cu cat mai multe realizari.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

O melodie superba. Va recomand si " Anotimpurile" de Antonio Vivaldi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E superba si foarte linistitoare. Am ales-o special. Sper sa placa tuturor happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tot fara dedicatie, eu asta ascult:
http://www.youtube.com/watch?v=yivrWVSXcEE&feature=related

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu nu este dedicatie catre o anume persoana ci pentru totiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca insisti ti-o voi oferi, nu mi-e greu si tot asteapta pe cineva s-o revendice.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sigur ca da
http://www.youtube.com/watch?v=iSw7CcAXPWk