| bogdytzu a întrebat:

Un playlist pentru majorat cu toate genurile. va rogbig grin funda!

Răspuns Câştigător
| MissDelevingne a răspuns:

Pai...nu stiu. daca ma pun acum sa iti insir poate nu vor fii pe gustul tau dar trebuie sa stii ca daca vrei ca petrecerea sa fie reusita trebuie sa faci cu toate genurile,tocmai cum ai spus tu. happy

Asadar: cele mai noi melodii nu trebuie sa lipseasca deloc,indiferent de care ar fi: usoara
disco
house
dubstep
rock
populara
manele
mai stiu eu ce... vreo pusca si vreo curea lata parodie sau oroginal, si neaparat ceva specific din zona ta: brasoveanca,sarba,geamparale,de toate! Asa ca sa va distrati.

Poate vei avea mult de muncit la asta dar macar te vei distra si vei stii ca a fost ceva pe gustul tau si al tuturor:iei o foaie de hartie si un pix,cauti pe net,iti place, notezi si apoi pui pe CD.

Distractie placuta! Si daca e ziua ta, La Multi Ani!