| anonim_4396 a întrebat:

Unde găsesc muzică free?

4 răspunsuri:
| Ionutzsa a răspuns:

Beeemp3.com ->gasesti aproape toata muzica straina + ceva melodii romanesti
fisierulmeu.ro -> cam toata muzica romaneasca dar si straina. doar ca mai nou are ceva restrictii si nu mai poti lua decat vreo 4-5 melodii gratis pe zi... dar gasesti orice...

| paodoolse a răspuns:

Www.azmp3.ro aici apar zilnic peste 100 de melodii la fiecare categorie de muzica...si le poti descarca in pc:x funda?

| Eliut a răspuns:

LimeWire --> un program, gasesti orice vrei mai ales muzica happy