| animos a întrebat:

Unde pot gasit hosting de radio gratuit? Exista mai mult ca sigur dar nu stiu unde. Daca stie cineva sa imi lase link si dau funda in schimb mersi!

3 răspunsuri:
| Bybanu a răspuns:

Asta e cel mai bun radio host gratis: 50 ascultatori, Maximum bit rate: 128 Kbps, Disk 100 MB, Data transfer Unlimited, autodj...
http://wrg1002.webradiogratis.com/

| Leandro a răspuns:

Poti sa iti creezi un site gratuit pe care sa iti faci un radio. Alege un sistem accesibil si intuitiv gen www.ucoz.ro, un website builder.

| X a răspuns:

Cred ca te-a mintit cineva nu exista nici o firma care sa dea radio gratuit eventual proba 7 zile max dupa plata garantez 100%. Daca vrei gratis poti vorbi cu cineva sa til tina ca altcumva nu poti, as fi eu dispus sa til din daca e gratis nu intentionz sa ma bag, doar sal tin sa te ajut ca si asa am un calculator aprins 24/24 de 1 an...