| razadeluna a întrebat:

V-ar placea sa fiti anul viitor la concertul de Anul nou de la Viena? oare cat costa biletele?

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cu siguranta da. Din pacate nu imi permit. Cu siguranta sunt destul de scumpe.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Imi doresc asta de multa vreme dar nu stiu daca voi putea sa imi indeplinesc visul.Biletele cred ca sunt destul de scumpe dar merita cu prisosinta.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, mi-ar placea foarte mult si intr-un an (cand imi voi permite) voi fi. Din cate stiu eu, biletele se cumpara cam cu un an inainte, dar nu stiu cat costa.

| dragalasica a răspuns:

Da, dar inainte de a merge acolo si inainte de a lua biletul gandeste-te cate lucruri trebuie sa faci inainte...

| Cretzule a răspuns:

Eu am fost anul asta este superb.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| barbiedoll a răspuns:

Cred ca sunt destul de scumpe.Personal, nu mi-as dori in mod special sa particip la acest eveniment. Dar probabil ca daca mi s-ar oferi aceasta ocazie as accepta.happy