| anonim_4396 a întrebat:

Va iubiti parintii? Cum va intelgeti cu ei?

http://www.youtube.com/watch?v=nDCaxYp_ChA

6 răspunsuri:
| LupusDei1993 a răspuns:

Da, chiar ii respect deoarece inteleg prin ce au trecut, dar incerc sa-i opresc ca sa ma raneasca in felul lor de a fi.

| RAY a răspuns (pentru LupusDei1993):

Cum vor sa te raneasca?

| LupusDei1993 a răspuns (pentru RAY):

Ei nu o fac intentionat, dar stii acel moment cand ei sunt foarte stresati si-si varsa nervii pe tine chiar daca nu ai facut mai nimic rau, nu?
Sau cand ei sunt putin prea autoritari si ceva momente cand nu au dreptate in tot ce spun.

| Mosotti a răspuns:

Eu imi iubesc parintii si ma inteleg foarte bine cu ei, suntem prieteni, stau cu ei si e super, fiecare avem camera noastra, ne vedem de treaba, e okey.

| Endoryus a răspuns:

Tin la ea in felul meu. Chiar foarte bine avand in vedere unele chestii.

| IoanaRoman09 a răspuns:

Pentru mama n am dezvoltat si nici nu voi dezvolta vreodată sentimente atât de puternice