| anonim_4396 a întrebat:

Va plac Abba si Boney M?

Răspuns Câştigător
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Foarte mult.

8 răspunsuri:
| Brotacelu a răspuns:

Mai mult ABBA... boney m ascult din joi in paste

Distractie placuta

| D-Anna a răspuns:

Da :X tie iti placsmug? chiar e muzica buna

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Da, dar nu toate melodiile.

| Alexandru a răspuns:

ABBA dupa parerea mea este cea mai titrata formatie din istoria muzicii. Pur si simplu sunt adorabili.Au revolutionat muzica pop si muzica insasi.

| Gabystelistu95 a răspuns:

Nu

| blue_butterfly a răspuns:

ABBA-The Winner Takes It All

| EUSIATIT a răspuns:

Da sunt formatii de pe vremea tineretii mele adica anii 1979\80 ersm de 21 22 de ani erau in voga aceste formatii numai ca noi le ascultam mai mult la radio pentru ca nu erau atitea aparateperformante sa poti inregistra muzica si asculta.rau ceva pickop cu vinil. magnetofoane,, dar cine avea.ra mare. si cam atit. oricum au ramas formatii de suflet si mai sunt citeva, surorile BAKARA...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mult de tot. le ascult mai mereu.