| anonim_4396 a întrebat:

Va place de conector?

9 răspunsuri:
| TraficDeMentosane a răspuns:

Nu prea imi place muzica lui, nici imaginea/aspectul lui. Dar asta nu inseamna ca nu poate sa-mi placa ca si persoana... l'am vazut la o emisiune Tv, era chiar foarte normal, nu increzut ca si alti "artisti" de-ai nostri. El nu a ascuns nici etnia sa, si nu ii este rusine de ceace este. Din aceasta cauza il apreciez... in rest, fiecare cu parerea lui. Fana NU sunt big grin.

Tu ce parere ai de el?happy

| TraficDeMentosane a răspuns:

Esti tare atunci cool. Daca ma gandesc mai bine e chiar secsiii smug!

Auzi, dar de convector ce parere ai? day dreaming

| TraficDeMentosane a răspuns:

Da! Ai mare dreptate, si gusturi bune de asemenea thumbs up!

| Allecss a răspuns:

Connect-r nu conectorlaughing

| Mădă0611 a răspuns:

Nope. Ce m-a distrat asta :))
http://www.academiacatavencu.info/......tatea.html cântărețul român, de etnie asumată :))

| MrAngelus a răspuns:

Da

| Raynn a răspuns:

Nelu?

| Đϋffγ a răspuns:

Cine e asta? Nu am mai auzit de el thinking