| Dasey a întrebat:

Va place formatia Tokio Hotel? Ce parere aveti despre membrii formatiei? Au o multime de fani dar si multi anitfani. Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Iubesc Limonada a răspuns:

Tokio Hotel sunt o formatie care a muncit pentru a ajunge acolo unde sunt si cred ca merita putin respecthappy daca nu va place nu va pune nimeni sa-i ascultati

37 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi placeau melodiile si aspectul lor dinainte nu de acum.sincer humanoid nu-mi place de nici o culoare

| aveam14ani a răspuns:

Scuze ca scriu acum chestia asta, dar ecum am vazut-o, si am mai vazut-o de multe oritongueENTRU CEI CE ZICETI CA SUNT GAY, FEMEI, SATANISTI, COPIATORI, JOSNICI: NU SUNT, UITATI-VA PE YOU-TUBE LA VITEOCLIPURI FUNNY ETC. SA VEDETI CUM SUNT DE FAPT. bill kaulitz nu e gay a zis in direct si merita respect pentru ceea ce au facut si pentru cat au muncit sa ajunga cunoscut in intreaga europa si in afara. deci satanisti nu sunt de ce au majoritatea melodii de dragoste sau melodii care descriu lumea in ziua de azi. cu alte cuvinte VOI care ati zis ce ati zist despre ei sunteti satanisti gay sau altele suntei increzutu care vorbesc fara sa deshida ochii si fara sa vada cu atentie. gatahappy scuze ca te-am deranjat ca am scris atat dar vreau sa le deschid ochii celorlalti. si raspunsul tau: tu decizi daca iti place, mie imi plac si gatahappy papaahappy

| ღ♥•þί†ίк•♥ღ a răspuns:

Antifan numarul unu.

| d3ny_1300 a răspuns:

Sunt foarte simpatici.Mie imi plac toate melodiile. Daca tot zice ca sunt eu, haideti sa va zic eu ce inseamna EMO=eu ma omor. Daca voi ati vazut ca ei se omoara, imi bag mana in foc.Bill nu e EMO! Tom "este" rapp-er.Si ce daca canta rock.Asta e la moda mai nou.Iar se vede ca cei care ii critica sunt manelisti

| MiryM1 a răspuns:

Eu cred ca Tom si Bill sunt cei mai draguti din formatie. Eu si cu o colega suntem singurele care asculta. Tohio Hotel dar nu imi pasa ce cred altii. Mie imi place Tokio Hotel!

| MiryM1 a răspuns:

Tokio Hotel e o formatie super!

| heartagramlola a răspuns:

Hei ladybug. Green lola zice ca Tokio hotel sunt cei mai tari. Chiar daca nu mai sunt cum erau, tot sunt ok. Lasa ca vine concertu ala si stim noi :->hee hee

| nadyna a răspuns:

Eu cred ca tokio hotel sunt cei mai tari din lume si tota ziua ask muzicaa lor! ICH LIEBE DICH BILL KAULITZ!