| RukiTheGazette a întrebat:

Sall! ce parere aveti despre noul look al fratilor Kaulitz?(tokio hotel)doar pentru fani... funditawinking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Noul lor look mi se pare mai matur si mai masculin! Tot draguti au ramas, si sunt sigura ca orice look ar adopta, tot draguti ar ramane! Asta este doar parerea mea! TH

2 răspunsuri:
| Mitsuri10 a răspuns:

Eh...Mie imi place oricum Bill si nu renunt.Cred ca o sa isi mai schimbe look-ul de o gramada de ori.Deci ma rog...In general parerea mea este buna.Adica nu arata rau. Sper ca te-am ajutatwinking!

| ILoveTokioHotel a răspuns:

Eu cred ca " noul look" e doar un fake!