| Kmnths a întrebat:

HEEEYYY! Ce parere aveti despre formatia"Tokio hotel"?

6 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Nu-mi place .

| Ađııa a răspuns:

Oh my god. laughing Daca unul dintre ei se imbraca mai ciudat (Bill) gata frate sunt toti emo! I'ati vazut macar cum se imbraca si ceilalti?winking Nu aveti cum sa spuneti ca Tom se imbraca emo...Cred ca se imbraca cel mai bine din toata trupa love struck. Unde vroiam sa ajung...Nu ii mai catalogati pe toti daca vedeti doar unul.winking Mai bine v'ati uita la voi, apoi sa vorbiti de cum se imbraca ala si ce voce are. Losers! l-)

| Dennys1521 a răspuns:

Ador melodia aia screen:X

| nicoleee30 a răspuns:

Nu am nimic cu ei, singura melodie care imi place mult este automaticwinking>big grin

| DontHaveANamee a răspuns:

Nici o parere.Nu comentez despre ei.N-am nimic impotriva lor, dar pur si simplu nu-mi plac pentru ca nu sunt pe gustul meu.Desi ii detest pe cei care vorbesc urat de unele vedete pe care nu le suporta, cand de fapt ei n-au nici un drept, pentru ca ei n-or sa aiba niciodata o voce perfecta peste noapte.Peace out!

| Tudy95 a răspuns:

Parerea mea este simpla: sunt o formatie de emo cu un solist cu voce de femeie altceva nu pot zice