| Daria163 a întrebat:

Va place melodia Dream Girl cantata de Smiley?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia "Dream girl" a lui Smiley este una dintre melodiile mele preferate desi in versuri este vorba de ceva trist "My dream girl is gone now and the story goes on".O ador pur si simplu si nu ma mai satur sa o ascult.
Exista si un remix al acestei melodii pe care Smiley l-a postat pe pagina sa de facebook:
http://www.youtube.com/watch?v=KRejtSl-vUM
Sper sa iti placa :D

3 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Nu

| Adeeeeeee a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

| CiocolatăCuCăpșuni a răspuns:

Da` foarte mult`:X