| inna a întrebat:

Va place melodia? O dedic tuturor celor care sunt "in love" desi nu ar vrea sa fie :)). Prin asta trec eu acum...

http://www.youtube.com/watch?v=FIUv3dOBbCk

Răspuns Câştigător
| blackkrose a răspuns:

Dragutza mel.am trecut si eu prin asta. dar acum is fffffffffffffff happy si indragositia ...iti doresc sa fi la fel ca si mine...happy

10 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Off...nu mai fii tristakiss mersi de melodie, imi place imi placaea mult mult Rihanna atunci, acum e masculina.prea masculina:-&

| JoJo a răspuns:

Sa recunosc sau nu?thinking
Stiu melodia, e dragutahappy

| AndreeaSiAndra a răspuns:

0o urasc pe rihanna. nu-mi place melodia e asa de trista

leonardk
| leonardk a răspuns:

Doamneeeee cum sa nu-ti doresti sa fii indragostita? Eu mereu sunt indragostit si asta-mi da putere sa trec peste relele din lumea asta. Fii fericita ca esti indragostita si iubita - nimic nu-i mai de pret in lumea asta!

| criss:) a răspuns:

:Xo doamne, o doamne, o doamne:Xsuperba...happymersi:*

| imortal a răspuns:

Imi pare rau ca sunt singurul caruia nu-i place melodia(poate primesc fundita pentru raspunsul asta laughing) )

| BeatriceRamo a răspuns:

E superba melodia si stiu prin ce treci pentru ca si eu trec :-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ne-eu... unul dintre cantaretii mei preferatihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Proba- ne-eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie da.