| Alexandra. a întrebat:

Va place Miley Cyrus si vreti sa o aduceti la noi in tara? Nimic mai simplu! Toti fanii pot vota aici pentru RO: http://tweeter.faxo.com/Miley_Cyrus_Cant_Be_Tamed

8 răspunsuri:
| aLaLa a răspuns:

Este a "n" zi in care votez, dar imi place prea mult Miley Cyrus ca sa mai conteze numarul zilelor. Vad ca pe zi ce trece ne apropiem tot mai mult de locul 1.

| ~p!$iii~ a răspuns:

Am votathappy Funda?big grin

| Sakura_4185 a răspuns:

Da si mie mi-aplacut ff mult miley cyrus :X doar ca acum si-a schimbat "stilul".
ati vazut cum arata la concerte? cum canta in chiloti?saddar asta nu inseamna ca nu pot sa ascult mel ei! nu ea le-a scris! daca le scria ea nu le ascultam(poate putin)
imi place mai mult Hannah. Dar oricum am votat!

| slowmotion90 a răspuns:

Gata love struck

| ramona0506 a răspuns:

Ce-as vrea eu:X
suntem p 7...ata ete...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da vreau

| Emy_2456 a răspuns:

Gatawinking