| faaalyoana a întrebat:

Va place muzica(genu de muzica) pe care o canta trupa Akcent sau Adrian Sina?! Daca nu? atunci ce muzica ascultati voi in general?

1 răspuns:
| Dumnezău a răspuns:

Nu,deoarece Akcent si Adrian Sana nu fac muzica, ci fac un sunet specific zgumbilelii de club. Akcent aveau niste cantece acceptabile.Pana prin 2005. Dupa aia, a intrat la putere housereala si s-a dus dracu si Akcent.In general,imi place muzica buna,din orice gen provine ea, muzica ce iti transmite un mesaj, si te trimite in povestea cantecului; muzica facuta nu doar pentru a se vinde.Rock,in principal.