| JustMelavJustMe a întrebat:

Va place P! nk? Este cantareata mea preferata!(trupa Guns'N Roses, AC'DC, Metallica, cantaretul Marylin Manson) Voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| AnaisC a răspuns:

Da,o admir pe Pink mai ale spentru povestea de viata si pentru faptul ca pune niste trairi pe foaie, chestii pe care le simt si eu cateodata.
"RockEnRoll"/:)
Ma rog...da, 3 dintre trupele mele favorite...o curiozitate ce alte trupe mai asculti(astept mesaj)
Rock on!
www.WarAndRiot.blogspot.com

14 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Sincer pink nu-mi place, adică nu e genul meu.
Dar în schimb îmi plac toți cei din paranteză.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Am o întrebare. Ce treabă are Pink cu AC/DC, Metallica şi alte trupe legendare?

| TheDarkEmpire a răspuns:

Pink nu.
Guns N' Roses si AC/DC clasice, nu ai ce sa critici la asa muzica (depinde ce fel de maimutoi esti)
Metallica, printre primele formatii care abordeaza Thrash Metal-ul alaturi de cei din The Big 4 si a influentat multe viitoare formatii.
Marilyn Manson nu este inteles de toti, nu-i sunt intelese mesajele pe care le transmite.Pentru mine MM ramane unul dintre cei mai buni, am fost un fan foarte inrait (nu ca nu mai sunt laughing, dar la cat i-am ascultat melodiile, le stiu mai toate pe de rost oh go on )

| TheDarkEmpire a răspuns:

@Andux Sincer, nici macar nu ma refeream la tine, ci la altii

| TheDarkEmpire a răspuns:

Ma da esti inteligenta rau rolling on the floor
Hai ca n-am chef sa incep o cearta pentru ceva ce tu nu ai inteles.
That's not my problem!

| TheDarkEmpire a răspuns:

@Andux Pai da, deoarece am satirizat situatia in care m-ai pus pe mine.Esti numai pe clasa a-5-a, ce sa-ti mai cer?

| mdany a răspuns:

Pink in nici un caz nu.Nici clipurile ei nici piesele nu is calumea, mai are si un comportament ca ...la si nu mai zic nimic.Marylin ala zici ca l-o fata al de jos, Metallica mai zic ca merge, AC'DC si aia si etc.

| Liviuuuuu a răspuns:

Cica p[!]nk,tu da nu ai invatat la scoala sa scrii cu I,ca doar de aceea ai facut scoala,si de faza cu boala, sa stii ca tu esti mai bolnava decat el, el ii sanatos pe langa tinelaughing

| Liviuuuuu a răspuns:

Tu tampita preistorica, cateva cuvinte:sa-ti bag dobosu intre tatele pe care nu le airolling on the floor

| LOSTfan a răspuns:

O ador pe Pink deoarece fata de alti cantareti din ziua de azi, ea are o voce adevarata care ma face sa imi tin respiratia de fiecare data cand o ascult live. Este cu adevarat talentata si are versuri cat se poate de bine gandite in asa fel incat sa se potriveasca cu personalitatea ei dar si vocea ei. Daca este cantareata ta preferata atunci sa stii ca ai facut o alegere buna, pentru ca de cand a aparut pe piata nu a reusit sa-si dezamageasca fanii.
GNR, AC/DC sunt clasice, nici nu incape indoiala ca merita ascultati si sti cum se spune ca ce e clasic dureaza mai mult si are calitate mai buna. Despre Metallica pot spune ca ii ascult de cand ma stiu, de la 3-4 ani, nu am fost fana prea mare niciodata insa mereu mi-a placut sa-i ascult iar Marylin Manson, orice ar zice uni, ca este ciudat sau rebel sau etc. eu spun ca este curajos si merita respect pentru ce a reusit sa aduca la urechile ascultatorilor.

Cu stima,
LostFan

| JustMelavJustMe explică:

@darkempire "ce fel de maimutoi esti?" WTF, frate is fata.si nu's maimuta...du-te dr*** esti chiar asa de greu de cap? LoL!(hai cu stupizii)

| JustMelavJustMe explică:

@darkempire.whatever? cat despre boala ta...succesc, frate

| JustMelavJustMe explică:

@Lex cauta pe wikipedia sa vezi ca numele lui "pink" se poate scrie si cu "i" si cu "!" si da, am invatat sa scriu cu "i" dar scriu cum am chef si da, am fost la scoala, da' am luat zece in teza si la olimpiada pentru cls a 5 la roaman. Deci nu ma inveti tu pe mine sa scriu la tastatura cat despre @darkempire cred ca el nu a inteles.Si despre acea boala, inteligentule nici macar nu exista da' ce sa va cer, voua baietzilor, debea m-am certat cu unu' nu am chef de altii...

| bogdan_8780 a răspuns:

Mie nu imi place pink,dar guns n roses,ac dc, metallica sunt unele din celemai bune trupe hard rock din lume, ma rog si metallica e preferata mea si cea mai tare trupa heavy metal.
rock on