| WhiteWolf7 a întrebat:

Va place sau nu? http://www.youtube.com/watch?v=iB7DnJtrncg
Nu dati "X", dupa titlu ca nu e nici-o melodie religioasa sau ceva de genu.
Ce sentimente va trezeste, cum va face sa va simtiti?

3 răspunsuri:
| Crisis a răspuns:

O stiu si-mi place. Nu ma intereseaza ca are "Doamne" la titlu, fiindca daca stai sa asculti melodia si versurile iti dai seama ca nu e o melodie religioasa.

| WhiteWolf7 explică:

Da, tocmai de aia am mentionat acele lucruri pentru ca unii vazand "Doamne', la sfarsit vor crede ca-i melodie religioasa...

| soraGrime a răspuns:

Incredibil...pe TPU exista si oameni care asculta astfel de melodii.Ma bucur.Melodia e geniala! Respect Valeriu Sterian.