| anonim_4396 a întrebat:

Va place videoclipul? Ma referitor daca e realizat foarte bine si muzica, sa va uitati cu atentie ca e super videoclipul :D http://www.youtube.com/watch?v=fHtM_ZPTX0U

Răspuns Câştigător
| AdriiAnna a răspuns:

Ii fain love struck mai ales partea cu vampire knight si death note kiss

6 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Dragut

| MyGuardianAngel a răspuns:

Multumesc Adryenuka! Tu tot timpul dai raspunsuri frumoase. Ma bucur ca iti place. kiss

| MyGuardianAngel a răspuns:

Multumesc tuturor! Ma bucur ca va place, am sa va mai trimit. Sayonara!

| LoveAnime4ever a răspuns:

Ii chiar tare! Cel mai mult mi-o placut partile cu ouran hight school, vampire knight, Darker Than Black, Rosario + Vampire Capu2, Haruhi Suzumiya si melodia! big grin :d Sper ca ti-am fost de ajutor

| Iulia_9118 a răspuns:

Chiar imi placehee hee

| Iulia_9118 a răspuns:

Chiar imi place