| pisytau a întrebat:

Va rog dati-mi un site unde pot gasi melodia sa o descarc: lucian dragan daca-n dragoste nu e incredere, dau funda!

4 răspunsuri:
| criss94 a răspuns:

Incerci pe 2conv.com - aici scrii link-ul piesei de pe youtube sau pe get-tune.net

| pisytau explică:

Va rog dati-mi un site unde sa o pot ascultacrying imi apare melodia si cand vreau sa o ascult nu mergecrying va rog! multumesc!

| pisytau explică:

Va rog dati-mi un site bun unde o pot asculta, imi apare dar cand vreau sa o ascult nu stiu de ce nu mergecrying va rog! multumesc!

| Maria_Nicolau_1997 a răspuns:

Pai mai intai dai pe youtube melodia, apoi copii linkul si mergi pe situ-l fullsongs, acolo copii adresa de link in casuta de search si dai acolo la video, dupa aceea selectezi video, dai la 253kb sau ceva cu 200 ca nu mai tin minte, apoi dai rip mp3 si asteptisa se incarce. in final o downloadezi si gata succes!