| MillaCutiePie a întrebat:

Va rog frumos caut o melodie, e in engleza si cred ca spaniola sau portugheza. In refren tipul canta dar "u la la la".

8 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Păi ori e în engleză, ori spaniolă ori portugheză sau poate are cuvinte din toate trei; care e până la urmă? Te exprimi de parcă ai 4 clase. În plus, ştii câte melodii au „u la la" în ele? Cred că sute, dacă nu mii.

| denisa17 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=rCcdVPDQT18
cumva asta? nu stiu zic si eu :D:D

Răspuns utilizator avertizat
| SilviuCSM a răspuns:

Buna. Poate asta Alexia - Uh la la la

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu caut aceeasi melodie. o caut de ceva vreme...nu o stie nimeni! dace se afla ceva sa-mi spui si mie.ms

| iuliia a răspuns:

Mi'ai si zis multe.

| MillaCutiePie explică:

Nu am 4 clase, dar nu sunt romanca, asa ca scuza ma daca nu pot sa explic bine. Melodie e in engleza
+ portugheza (spaniola). Mai canta ceva acolo de genul quiero estar contigo. Seamana foarte mult cu fly project, dar ei nu au o melodie asa. Multumesc happy

| MillaCutiePie explică:

Nu e nici una din ultimele doua, dar seamana cu Mamasita.