| preadulce a întrebat:

Va rog sa imi spuneti si mie niste melodii hip-hop frumoase din 2010 ...as dori sa fie ritmate. am gasit si eu cateva, dar nu imi plac versurile... multumeschappy

1 răspuns:
| shadovv a răspuns:

Doc de la Ctc a scos albumul in 2010... Asculta melodia Doc - Muzica. Butch de asemena a scos un nou album intitulat Fiul Risipitor iar Axes de la fostul Usm a pus pe rafturi albumul Plecat Definitiv. Si nu in ultimul rand, ultimul album Parazitii.