| ViorelS a întrebat:

Verau si eu melodia de la sfarsitul filmului FAST AND FURIOUS 5 daca stie cineva cum se numeste plzz, mersi

Răspuns Câştigător
| sorinL1 a răspuns:

1. How We Roll (Fast Five Remix)- Don Omar, Busta RHimes, Reek da Villian and J-doe
2. Desabafo/Deixa Eu Dizer – Marcelo D2/Claudia
3. Assembling the Team – Brian Tyler
4. L. Gelada-3 Da Madrugada – MV Bill
5. Carlito Marron – Carlinhos Brown
6. Han Drifting – Hibrid
7. Million Dollar Race featuring "Popozuda Rock N’ Roll" – Edu K and Hibrid
8. Mad Skills – Brian Tyler
9. Batalha – ObandO
10. Danza Kuduro – Don Omar featuring Lucenzo
11. Follow Me Follow Me (Quem Que Caguetou? (Fast 5 Hibrid Remix) – Tejo, Black Alien and Speed
12. Fast Five Suite – Brian Tyler
13. Furiously Dangerous – Ludacris featuring Slaughterhouse and Claret Jai

Acestea sunt toate melodiile din film; nu stiu despre care vorbesti dar poti sa le iei pe rand si sa descoperi.