| Pauliss a întrebat:

Versuri din melodii rap >8-...am nevoie urgent... fundita la cele mai multe big grin ( nu vreau toata melodia).

1 răspuns:
| Buratina a răspuns:

Vreau sa beau cu fratii mei da da fratii mei cei mai smechei cei mai grei da da fratii mei si-am sa fac o masa mare milioanele sa zboare ca am fratii ca am fratii langa mine cu valoare.

Te iubesc in stil armani ca sa moara toti dusmanii!

Popa Nan e o strada spre hala traian de la foisor panan piata vitan.

Nicoleta luciu e o fata desteapta merge mereu cu masina pe masa.

Mult noroc!