| SoP222 a întrebat:

Vi se pare ca Moldova a fost mai buna ca Romania la Eurovision?

Răspuns Câştigător
| MindExplode a răspuns:

Nu a fost mai buna dar din pacate a acumulat mai multe puncte deoarece zdob si zdub au mai fost la eurovision in 2006 si atunci au luat locul 6.Hotel Fm merita mai multhappy

2 răspunsuri:
| rusuirina a răspuns:

Melodia moldovei a avut un bun succes deoarece a creat un show, Romania a avut o melodie mai putin energica dar foarte bine interpretata... dar asta e nu e prima data cand suntem sper coada clasamentuluibig grin

| tandreea13 a răspuns:

Yack! Urasc melodia Moldovei de la Eurovision!