| Curioasaa a întrebat:

Vine cumva Lala Band la Deva?big grin

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Laviy a răspuns:

Vin in 14.09. 2012 tongue La casa de cultura, am afis in scoalabatting eyelashes

| Mihai11 a răspuns:

Uite,LaLa Band vine la deva pe 14.09. 2012 la Casa de cultura de la ora 19:00 iar biletul costa 75 de lei!

| Miruna_Andrei_1997 a răspuns:

Da...Pe 22 septembrie 2012 la casa de cultura,, Dragan Muntean''. Bilete se pun in vanzare numai prin mijlocul verii cred... Exzista si pachet VIP care costa 150 RON dar celalalte preturi de bilete nu stiu cat costa

| Miruna_Andrei_1997 a răspuns:

Da o sa vina