| Bєshka a întrebat:

Voi cand sunteti tristi ascultati melodii triste sau happy? Dar cand sunteti fericiti, sau nervosi?

6 răspunsuri:
| ReadAllAboutMe a răspuns:

Indiferent daca sunt trista, fericita sau nervoasa ascult mereu muzica Happybig grin

| rrooxyyyy a răspuns:

Hmm! daca sunt trista.sad sau daca sunt fericita.happy ascult hard rock ca sa-mi descarc nervii pe altii happy (ascult numai hard rock cam tot timpul) happy

| Shatteredx a răspuns:

La tristete ascult muzica happy
La bucurie ascult muzica trista
Aiurea

| dianaaaaax a răspuns:

Indiferent de cum mă simt în acel moment, ascult melodii happy. Dacă aş asculta melodii triste, m-aş întrista şi mai tare.Bine, uneori ascult şi melodii triste, simt nevoia să plâng, să mă descarc.Baftă.happy

| TeoPT a răspuns:

Când sunt trist, balade. Când sunt happy, thrash și heavy metal. Când sunt nervos, depinde de tema melodiei.

| Demise a răspuns:

Când sunt tristă, ascult melodii rock, mai lente. Când sunt nervoasă ascult hard rock sau metal. Când sunt fericită ascult melodii rock, metal, etc.