| LittleDreamer a întrebat:

Hey! Am o curiozitate laughing. Voi ascultati melodii triste doar cand sunteti tristi? Si in rest ascultati melodii vesele?laughing
Daca sunteti fericiti sau sunteti ok(nu sunteti suparati) ascultati si din alea triste?

3 răspunsuri:
| M3HappyKid a răspuns:

Depinde ce`mi vine sa scriu la Mr. Youtube pe lochappylaughingkiss

| JustLauren a răspuns:

Nu neaparat...
dar cand sunt trista imi place sa gasesc o melodie sau unele versuri care se potrivesc cu cauza supararii mele:d
nu stiu dc:d

| sNaKS a răspuns:

Nu, adicaeu ascult melodii triste si cand sunt vesele. spre exemplu Loreen-Euphoria:X. o ador