| NuMaContrazice a răspuns:

Cheloo ii cel mai tare laughing "Pot sa mai adaug ceva? Iesi afara!" laughing
Respect Cheloo, a actionat conform regulamentului laughing. Chiar daca mai exagereaza cateodata.

9 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Probabil exact aceeaşi chestie. Da mi-ar fi fost lene să alerg după el.
Dar cred că-i aruncam cu cana în cap.

| Vans a răspuns:

Ştii ce-mi place la el?
Că nu a acţionat ca prostu, să sară la bătaie de la prima replică dată de ăla.
Oricum, Cheloo e una din persoanele care-mi plac.
Eu nu cred că m-aş fi ridicat să-i dau 2 la ăla, că mie nu-mi stă în obicei să lovesc. Poate că-s fată şi de-aia laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a stapanit, ca daca nu erau camerele tipul nu mai era intreg, acum. As fi reactionat la fel: daca nu il trezesc eu la realitate atunci cine? Cei care l-au incurajat sa mearga la preselectii ori erau fumati ori vroiau sa isi bata joc.

| fadnox a răspuns:

Acelasi lucru

Http://www.youtube.com/watch?v=i8jwIw1hSgg
cantam manele-rock

| ReiVaN a răspuns:

Faceam exactla fel, tipul ala a venit acolo sa-si bata joc de timpul oamenilor alora?

| Stefanyax0 a răspuns:

laughing bine a făcut Cheloo, oricum, ăla parcă era scăpat de la nebuni, ce față a făcut când se întrepta Cheloo spre el oh go on

| DjCristian a răspuns:

Sincer mie îmi place cu a abordat cheloo situaţia, nu cred că trebuia să îi mai facă deja ceva că şi-a bătut joc de ellaughing, a avut noroc că se calmase cheloo că dacă nu bătaia pe care o lua rolling on the floor

| SooRa a răspuns:

El putea sa iasa cu mandria intreaga cand l-a sfatuit Delia, dar NUUUU, sa-i zicem ceva lui Cheloo.
Ma mir ca nu s-a ridicat la el mai devreme. laughing

| bogdan423 a răspuns:

L-as fi batut mar.