Întrebare recomandată | 1Inspiratia2a a întrebat:

Voi ce melodii ascultati cand sunteti tristi?

35 răspunsuri:
| Nucreeed a răspuns (pentru PunkyA):

Problema mea nu e neaparat cu one erection cat este cu fanii one erection...=)

| PunkyA a răspuns (pentru Nucreeed):

Cati ani ai?:/

| Nucreeed a răspuns (pentru PunkyA):

Ma nu ma lua cu dastea...stii bine ca lumea in ziua de azi nu mai stie ce e muzica adevarata..are doar muzica mainstream in cap; lala band; vocea pIii mele;"manelele e baza"; sa sufere pe facebook..cand vine vorba de fete...sa se macheze toate ziua; mai pune un status dala de suferinzi pe facebook/mess ETCCCCCC

si aici one erection comes in handy... sa va bage si mai multe rahaturi pe gat=)

| 1Inspiratia2a explică:

Eii! Eu n-am intrebat asta sa va certati toti! Sunteti toti sprei de va agitati asa? Ce drecu! laughing

| 1Inspiratia2a explică:

Si mie mi-au placut la un moment dat, foarte, foarte mult. Dar 2 ani. M-am plictisit, si acum chiar nu ii mai suport laughing